Bültenler

Artık Gelenekselleşti!

Ipsos ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliğinde hayata geçirilen ve artık Geleneksel hale gelen Shopper Marketing Konferansı , bu yıl da Pazarlamacılar, Perakendeciler, Reklamcılar ve Araştırmacılar için gösterici bilgilerin paylaşılacağı bir platform olacak.

Açılış konuşmalarını; BAU İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali Atıf Bir, Ipsos Türkiye’nin Deputy CEO’su Neslihan Sezer ve Altavia Türkiye’nin CEO’su Zeynep Necipoğlu’nun yapacağı konferansta ayrıca Prof.Dr. Ali Atıf Bir “Yeni Tüketici ve Shopper Marketing” başlıklı konuşmasıyla katkıda bulunacak.

Prof. Dr. Ali Atıf Bir: Shopper Marketing’in Önemsenmesine Katkıda Bulunduk

Aynı zamanda üniversitenin Reklam, Medya ve Tüketici Araştırmaları Merkezi Başkanı olan Prof. Dr. Ali Atıf Bir, konferansın ilk iki yıl gördüğü ilginin kendilerini daha fazla motive ettiğini, bu konuya eğilen markalardan, daha başarılı işlere imza attıkları konusunda geri dönüşler aldığını belirtti. Bu noktada konferansın sektöre ve akademiye katkısı olduğunu belirten Bir, konferansın hemen yarın hayata geçirilecek bilgiler paylaşan konuşmacılara ev sahipliği yaptığını dile getirdi.

Ipsos Türkiye Deputy CEO’su Neslihan Sezer: Alışverişçi Davranışları Anlamak Günümüzde Daha da Önemli,Teknolojiyle Birlikte De Artık Daha Pratik!

“Başından bu yana işbirlikçisi olduğumuz Shopper Marketing Konferansı’nda her yıl çarpıcı konu ve konuşmacılara yer veriyor, dünyadaki Shopper Trendlerini Türkiye’de masaya yatırıyoruz. Bu yıl da gelişen teknolojinin alışverişçi araştırmaları ve pazarlamasına nasıl etki ettiğini, yeni teknik ve trendleri hep birlikte 2 Nisan’da öğreneceğiz.”

Konferansın diğer başlıkları şunlar:

·         Akıllı Alışverişçi, Akıllı Mağaza – Didem Gülyurt, Ipsos Türkiye, Perakende Araştırmaları Direktörü

·         Sanal Fırsatlar – Thomas Laarz, Shopperfact, Co-founder

·         Alışverişçiyi Anlamada Yeni/Altenatif Teknolojiler – 1.inci Aşama ve Sanal Mağaza – Beyza Özbulut, Pepsi Business Analytics & Insight Head

·         Alışverişçi Pazarlaması ve Artan Önemi – Gürkan Cayhan, Unilever Kozmetik Kategorisi Müşteri Geliştirme Pazarlama Direktörü

·         Dijitalleşmiş Alışverişçi ve Alışverişçi Yolculuğu – Meltem Moral ve Süen Çankaya, Mindshire

·         Yeni Dünya’nın Neuromancer’ı Yeni Tüketici – Yrd. Doç. Dr. Hande Bilsel Engin, BAU İletişim Fakültesi

·         Türkiye Plansız Alışveriş Alışkanlığı – Elçin Ateş, Fosfor Reklam Ajans Başkanı

Detaylı bilgi ve katılım koşullarıyla ilgili iletişim adresi bahcesehir.edu.tr/alisverisbilimi ve ilgili kişi Yağmur Önay yagmur.onay@comm.bahcesehir.edu.tr 0212 381 54 43

Mart 23, 2015

0

Bültenler, Haberler

Diğer yazıları okuyun

Yorum yazın