Bültenler

Hız Çağında Rekabete Karşı Ipsos Marketing’den 4 Yeni Yaklaşım

Bu bölümde Ipsos Marketing uzmanlarınca hazırlanan 4 tane video paylaşacağız. Bu videolarda sırasıyla; 24 saat gibi kısa sürede sünuç veren “Overnight” araştırmalardan, Kullanım davranışlarını incelerken tüketicilere farklı kanallardan ulaşarak dinamik sonuçlar sunan “U&A” yaklaşımından, Markaların büyüme yolculuğundan ve daha birçok yenilikten bahsedeceğiz.

görsel1

24 saat gibi kısa bir sürede sonuç ve aksiyon önerileri geliştiren “Overnight” araştırmaları zamanla yarışı kazanıyor. Detaylar için videomuzu buradan izleyebilirsiniz.

görsel2

Kullanım davranışlarını incelerken, tüketicilere farklı kanallardan ulaşarak ve anın gerçekliğinde bilgi toplayarak, interaktif workshoplarla klasik U&A’ler artık daha dinamik. Video için buraya tıklayın.

görsel3

Büyüyen markalar yaratmanın olmazsa olmazı; daha fazla insan, daha sık kullanım, daha kolay ulaşılabilirlik. Ipsos Brand Narrative, bu olmazsa olmazların temeline inerek markaların büyüme yolculuğuna ışık tutuyor. Video için buraya tıklayın.

görsel4

Tüketici katılımını ve ilgi düzeyini arttırmak için zaman ve mekandan bağımsız teknoloji esnekliği ile artık araştırmalara katılmak daha keyifli. Video için buraya tıklayın.

görsel5

Alışverişçilerin davranışları her bir kanalda farklılaşırken, modüler Shopper araştırma yöntemleri ile değişen alışverişçi davranışlarını anlamanın ve kanalları optimize etmenin yeni yolu LifePATH yardımızına koşacak. Video için buraya tıklayın.

Şubat 20, 2017

0

Bültenler, Haberler

Diğer yazıları okuyun

Yorum yazın