Bültenler

Ipsos, 2014 ESOMAR Kongresi’nde…

Ipsos, 7-10 Eylül’de Nice’de gerçekleştirilecek ESOMAR Kongresi’ne katılarak, hem ajans hem de müşteri tarafındaki zorlukları gündeme getirecek ve araştırma sektörünün şu anki durumuna dair bir perspektif çizecek.

Kongre’nin açılışında Ipsos Grubunun Kurucusu, Eş Başkanı ve CEO’su Didier Truchot ile “Araştırma sektöründe girişimciliğe ilham veren nedir?” konu başlığında bir röportaj gerçekleştirilecek. Bu röportaj, araştırma sektörünün durumunu ve karşı karşıya olduğu zorlukları kapsayacak. Aynı zamanda, Didier, sektörün gelecekteki yönüne dair izlenimlerini paylaşacak.

Ipsos InnoQuest Global Chief Research Officer Lee Markowitz tarafından yöneticilecek, “Doğal mı Yetiştirme mi?: Inovasyonunuzun Kaderini Değiştirebilir misiniz?” konulu panelde; araştırma hizmeti alan müşterilerin inovasyon konusunda karşılaştıkları zorluklar gündeme getirilecek.

Bazı pazarlama profesyonelleri bir inovasyonun kaderinin başlangıcında yazıldığına inanırken, diğerleri ise inovasyonun başarıya ulaşması için yetenekli bir pazarlama ile beslenebileceğine inanıyor. Ipsos InnoQuest, ESOMAR Kongresi’ndeki bu panelde, bu tartışmanın her iki tarafını da inceleyecek ve inovasyonun kaderini etkileyebilecek faktörlere dair yeni içgörüler paylaşacak.
İnovasyonları, daha fikir aşamasındayken çok çeşitli kişilik tipleri şeklinde tanımlayarak ve bunları süreç içerisinde izleyerek, Ipsos InnoQuest, pazarlamacıların, düşük potansiyelli inovasyon kişiliklerini yüksek potansiyelli fırsatlara dönüştürüp dönüştüremeyeceklerini ortaya koyuyor. Bu panelde pazarlamacılar, daha büyük verimlilik ve daha büyük başarı oranlarına ulaşmak için neyi etkileyip etkileyemeyeceklerini öğrenmiş olacaklar.

Ipsos’un gerçekleştireceği sunumlar ve ESOMAR Kongresi ile ilgili daha detaylı bilgi için www.esomar.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ağustos 21, 2014

0

Bültenler, Haberler

Diğer yazıları okuyun

Yorum yazın