Haberler

Ipsos; Araştırma Sektörünün En Bol Ödüllü Şirketi Olmayı Sürdürüyor!

TÜAD-Türkiye Araştırmacılar Derneği’nin, araştırma sektöründeki başarılı pazarlama ve sosyal araştırma projelerini ödüllendirmek için bu yıl yedincisini düzenlediği Baykuş Ödülleri Töreni’nde Ipsos; dördü altın olmak üzere toplam 10 ödüle birden layık görüldü. Sektör lideri araştırma şirketi Ipsos, aldığı bu ödüllerle her yıl olduğu gibi en bol ödüllü araştırma şirketi olmayı da sürdürdü.

Ipsos’un Yenilikçi Yaklaşımları Kadar Lansman Başarılarına Somut Katkı Sağlayan Projeleri de Ödüle Layık Görüldü

Türkiye’nin sektör lideri araştırma şirketi Ipsos; İçgörülü, İnovatif, İnatçı, Global, Alışverişçi, Metodik ve Vizyoner olmak üzere tam yedi farklı kategoride ödül almayı başardı. Layık görülen ödüllerin dördü Altın, üçü Gümüş ve üçü Bronz olarak sıralandı.

Bu yıl ödüle layık görülen projelerde yenilikçi yaklaşımlar kadar lansman ve relansman başarılarına somut katkı sağlayan araştırma projeleri de öne çıktı. Böylelikle Dünya ve Türkiye’deki öncü araştırma şirketi Ipsos, araştırma verenleri için gerçekleştirdiği projelerin iş sonuçlarına olumlu etkisini ödüllerle de göstermiş oldu.

Araştırma Şirketlerinin, Araştırma Veren Firmalar ve Veri Toplama Şirketleriyle başvurduğu Baykuş Ödülleri Töreni, 3 Eylül Salı akşamı Beşiktaş Four Seasons Oteli’nde gerçekleştirildi. Tören, araştırmacılar, iş dünyası ve basın mensuplarını bir araya getirdi.

Ipsos’un Türkiye CEO’su Sidar Gedik konuyla ilgili şunları iletti:

“Araştırmaya olan tutkumuzu bu yıl da çeşitli kategorilerle aldığımız 10 adet Baykuş Ödülüyle taçlandırdık. Türkiye’deki araştırma sektörünün çıtasını her sene daha yukarı çekebilmesi için öncülük etme çabamızın hem müşterilerimizde hem sektör örgütümüzde karşılık bulması çok mutluluk verici. İş ortağımız olan müşterilerimize ve bu tutkuyu yaşatan ödül alsın/almasın tüm Ipsos çalışanlarına ve işbirliği yaptığımız veri toplama şirketlerine tekrar çok teşekkür ediyoruz.”

Ipsos’un ödül aldığı tüm projeler şu şekilde:
Odul

Eylül 4, 2019

0

Haberler

Yorum yazın