Bültenler

Ipsos Update Ağustos Sayısı Yine Dolu Dolu

Ipsos’un dünya çapındaki araştırmalarından ve uzmanlıklarından derlenen haber ve makalelerin düzenli olarak yayınlandığı Ipsos Update’in Ağustos sayısında öne çıkan başlıklardan bazıları şunlar;

- Gizli Müşteri: Daha “akıllı” gizli müşteri programı tasarlamak için neler yapmak gerekiyor? Organizasyonel olarak davranış değişiklerini de teşvik edecek daha etkili sonuçlar nasıl alınabilir? Tüm bu sorulara “Mystery Shopping” makalesi yanıt veriyor.
- Güven Düşüşe Geçince: Bu makalede, Brexit ve genel seçimler sonrası İngiltere toplumunda tutumların nasıl değiştiği analiz ediliyor.
- Sosyal Zeka: Bir Pazar yapısının haritası nasıl çıkarılır? Belirli bir pazarı anlamak için sosyal zeka nasıl kullanılır? Yanıtları bu makalede veriliyor.
- Robo-Danışmanlar: Otomatize edilen finansal danışmanlığın yükselişi ve etkileri, araştırma ve analizlerle bu makalede açıklanıyor.
- Tüketici Güveni Yükselişte: Ipsos’un 2010 yılından bu yana düzenli olarak 24 ülkede ölçümlediği güven endeksi’nin son sonuçları bu dosyada değerlendiriliyor.

Ipsos Update’e ulaşmak için buraya tıklayın.

Ağustos 22, 2017

0

Bültenler, Haberler

Diğer yazıları okuyun

Yorum yazın