Bültenler

Ipsos’ta Düzenlemeler

2015 yılına girerken Ipsos Türkiye’de yeni düzenlemeler yapıldı. Şirketin Ülke Genel Müdürlüğü (ve CEO) görevini Sidar Gedik devralıyor. KMG’nin de kurucularından olan Sidar Gedik, son 14 yılda Şirketin gelişiminde kilit rollerden birini üstlendi. Daha önce Zet Nielsen’de de görev alan Gedik, araştırma alanı dışında Telekom sektöründe de strateji konusunda tecrübe edindi. En son olarak Ipsos Loyalty Genel Müdürlüğünü yürütüyordu. Yeni bir atamaya kadar bu görevine de devam edecek.

Vural Çakır görevini Başkan olarak sürdürürken, Renan Burduroğlu’nun “Deputy CEO” olarak Türkiye’de sürdürdüğü mevcut görevlerinin yanı sıra Ipsos bünyesinde Türkiye’yi de kapsayan global bir iş girişiminin sorumluluğunu devralması öngörüldü. Bu konuyla ilgili detaylar yakın bir gelecekte duyurulacak.

Tüketici Panelleri Genel Müdürlüğünü yürütmekte olan Kıvanç Bilgeman “Deputy CEO” olarak atandığı yeni görevinde Tüketici Panelleri ile birlikte Perakende Ölçümlerinden de sorumlu olacak.

Halen Yeni Ürün Araştırmaları (InnoQuest) uzmanlık alanımızın Genel Müdürü olan Neslihan Sezer, “Deputy CEO” olarak atandığı yeni görevinde ek olarak Endüstri ve Hizmetler, Alışveriş ve Perakende Araştırmaları ve Pazarlama Bilimi alanlarından da sorumlu olacak.

Düzenlemeler 1 Ocak’tan itibaren geçerli.

Konuyla ilgili Vural Çakır şunları iletti:

“Bu düzenlemelerle birlikte Ipsos’un pazarlama hizmetlerinin önder şirketi olarak sektörü yeni bir seviyeye taşıma, müşterilerine katkısını belirgin şekilde yükseltme ve çalışanları için ayrıcalıklı bir yer olma sürecinde güçlü bir ilerleme daha sağlayacağına inanıyoruz.

Bugüne kadar müşterilerimizin gösterdiği işbirliği ve destekleri ile Ipsos, 435 kadrolu uzmanının yanı sıra 450 düzenli saha araştırmacısının da hizmet verdiği bir düzeye geldi. ve Ipsos Türkiye, 100′ü aşkın ülkede faaliyet gösteren Grubumuzun en büyük şirketlerinden birisi haline geldi. Hepimiz için gurur kaynağı oldu.

Yüksek kalite kurallarına bağlı, mükemmel işleyen bir operasyon sistemine dayanarak müşteriye özelleşmiş, uzman hizmet anlayışımızı güçlendirmeye devam edeceğiz. Hedefimiz, daha da dinamikleşen yapımızla iş başarılarınıza daha etkili katkı yapmak olacak. Müşterilerimizin işine yaptığımız katkı oranında, kendi başarılarımızı büyütebileceğimizi biliyoruz.

Bu vesile ile huzurlu, mutlu, başarılı bir yıl dileriz.”

Aralık 23, 2014

0

Bültenler, Haberler

Diğer yazıları okuyun

Yorum yazın