Bültenler

Ipsos’tan Ustalarla İşbirliği: InsightMaster

Araştırma projelerinin daha geniş bir bağlamda içgörü üretmesi ve daha güçlü iş etkisi yaratması için Ipsos alanlarının ustaları ile işbirliği başlatıyor.

insight_manager

Refika Birgül, Nesteren Davutoğlu, Doç. Dr. Özlem Hesapçı, Yrd. Doç. Dr. Fatoş Karahasan, Hakan Şenbir gibi alanlarında ustalaşmış değerli “InsightMaster”lar Ipsos uzmanları ile birlikte çalışarak araştırma projelerine daha geniş bağlamda içgörü katabilecekler; araştırmanın aktivize edilerek iş sonucuna dönmesine katkı sağlayabilecekler.

kişiler

Bu proje çerçevesinde InsightMaster katkıları 3 ana başlıkta toplanıyor:

a) Strategic Review: Raporlara ve sunuşlara insight katmak, yorumlarda bulunmak ve müşteri sunuşuna katılmak ve raporda kendi imzasıyla bir sayfa yorum eklemek
b) Strategic Contribution: Büyük / kapsamlı ve stratejik içerikli projelerde tüm süreçlere dahil olmak ve çalışma sonundaki aktivasyon workshop’una liderlik yapmak
c) Partnering çerçevesinde çalıştığımız ve birden fazla WSBL’ de hizmet sunduğumuz müşterilerimizin markalarına yönelik çalışmaların sonuçlarından bütünsel yaklaşımla “Strategic Brand Audit” çalışması yapmak (Rapor, sunuş ve workshop)

Detaylı Bilgi Dosyası için buraya tıklayın.

Sorularınız için: ozlem.bora@ipsos.com

Kasım 21, 2013

0

Bültenler, Haberler

Diğer yazıları okuyun

Yorum yazın