Bültenler

Ipsos’un Çok Çeşitli Araştırmalarına Ipsos Update’den Ulaşabilirsiniz

Dünya çapında gerçekleştirilen çeşitli araştırmalardan sonuçlar düzenli olarak Ipsos Update’de derlenmeye devam ediyor. Ipsos Update’in Ocak- Şubat Sayısında yer verilen araştırmalardan bazıları şunlar:

- Dünyadaki Politik Belirsizlik: Ipsos’un gerçekleştirdiği ve Türkiye’nin de dahil olduğu bu uluslararası araştırma; birçok kişinin ülkelerinin gidişatını olumsuz yönde gördüğünü, uzmanların onların hayatlarını anlamadığını ve sistemin onların aleyhine düzenlendiğini düşündüğünü gösteriyor.
- Bir Reklam İnsanının İtirafları: Ipsos Connect uzmanlarınca yazılan bu makale, TV programlarının tüketimiyle ilgili reklamcıların diğer insanlardan farklı düşündüğünü öne sürüyor.
- Karar Vermede Büyük Adımlar Yerine Küçük Adımlar Atmak- bu makalede karar verme ve araştırma sürecinde ufak adımlar atma yaklaşımının avantajlarından bahsediliyor.
- Bankacılıkta Dijital Yenilik makalesi, Bankacılık sektörününün dijital yeniliklere ve yatırımlara nasıl ayak uydurduğunu değerlendiriyor.
- Yeni ABD Başkanını Dünya Onaylıyor mu? – Ipsos’un araştırmasına göre Dünya, yeni Başkan Trump’ın liderliğine Obama sürecine göre daha az onay veriyor. Araştırma sonuçlarına Ipsos Update’de yer veriliyor.

Ipsos Update Ocak-Şubat sayısını incelemek için buraya tıklayın.

Şubat 20, 2017

0

Bültenler, Haberler

Diğer yazıları okuyun

Yorum yazın