Bültenler

Ipsos’un Dünya Çapındaki Araştırmalarından Bulgular ve Uzman Makalelerine Ipsos Update’den Ulaşabilirsiniz.

Ipsos, bilgi ve birikimini düzenli olarak Ipsos Knowledge Centre’da paylaşıyor. Bu kapsamda aylık olarak Ipsos Update adlı bülteni yayınlıyor.

Ipsos Update’in son sayısıda yer verilen araştırma sonuçlarından ve uzman değerlendirmelerinden bazıları şunlar:

Dünyanın Endişeleri Neler? – Türkiye dahil 25 ülkede gerçekleştirilen global araştırmanın sonuçları bu başlıkta paylaşılıyor.

Daha Güçlü Markalar Yaratmak İçin: Ipsos Marketing uzmanlarının değerlendirmelerini içeren bu makalede bir markanın başarılı olması için yapılması gerekenleri içeren bir “checklist” e yer veriliyor.

Ortadoğu Kadınlarını Anlamak: Ortadoğu’da yaşayan kadınları tüketici çerçevesinde inceleyen bu araştırmada; hane içi dinamikleri, marka sadakatlari ve satın alma yolculuklarından bahsediliyor.

Mikro-hedefleme mi yapmalı yoksa herkesi mi hedeflemeli?: Markanız için en doğru medya stratejisi nedir? Ipsos Connect uzmanlarından Keith Glasspoole’un değerlendirmeleri ve yanıtları bu makalede

Marketing Partnerships: Marka ortaklıkları, sponsorluklar kapsamında iyi bir şekilde gerçekleştirilen kampanyalar markalar için çok karlı sonuçlar getiriyor. Fakat bu ortaklıklar oldukça maliyetli oluyor. Bu makale, bu ortaklıkların potansiyellerini en iyi şekilde görmek ve uygulamak için araştırmadan nasıl yaralanılabileceğini detaylandırıyor.

Kelimelerden Daha Fazlası: her gün Dünyada 6 milyar emoji ve etiket kullanılıyor. Bu makale bu yeni dilin özelliklerini ortaya koyuyor ve markalara ve medya sahiplerine başarılı olabilmeleri için 4 temel kural öneriyor.

Ipsos Update’e ulaşmak için buraya tıklayın.

Kasım 28, 2016

0

Bültenler, Haberler

Diğer yazıları okuyun

Yorum yazın