Bültenler

Koronavirüs Salgını ve Toplum Araştırmamız Devam Edecek

Uzun soluklu bir mücadeleyi gerektiren salgının toplumdaki yansımalarını yakından takip etmenin önemine inanıyoruz. 18 dönemdir devam eden Koronavirüs Salgını ve Toplum Araştırmamızı yıl sonuna kadar devam ettireceğiz. Detaylı trend verileri ve analizleri için rapora yıllık üye olabilirsiniz.

Koronavirüs Salgını ve Toplum araştırmamız ile Türkiye’de ilk koronavirüs vakasının açıklamasını takiben her hafta düzenli olarak veri toplayarak Türkiye’de koronavirüs salgını sürecinde toplumun çeşitli konularda görüşlerini, davranışlarını ve deneyimlerini takip ediyoruz. Trend sorularının yansıra o döneme özel sorular ekleyerek gündeme dair değerlendirmelerini alıyoruz.

Uzun soluklu bir mücadeleyi gerektiren salgının toplumdaki yansımalarını yakından takip etmenin önemine inanıyoruz. Bu nedenle çalışmamızı yıl sonuna kadar sürdürerek toplumun normalleşme sürecinde salgınla mücadele konusundaki değerlendirmeleri, salgının kendi hayatlarındaki etkileri, gelecek beklentileri gibi konuları detaylıca izlemeye ve toplumun nabzını tutmaya devam edeceğiz.

Koronavirüs Salgını ve Toplum Araştırmamızla ilgili daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Ağustos 20, 2020

0

Bültenler, Haberler

Diğer yazıları okuyun

Yorum yazın