Bültenler

Single Albüm’ün Sahibi The BBCB Oldu

24 şirketin yarıştığı ve sadece şirket çalışanlarından oluşan grupların sahne aldığı, 7 hafta süren “Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin” müzik yarışmasında birinciliği Ipsos KMG,  “The Better Bros Company Band” isimli grubu ile kazandı. Grup, ödülünü geçen yılın birincisi olan AVEA’nın Musikişinas grubunun elinden aldı.
Tüpraş, Netaş, Ipsos KMG, TTNET, CitiBank, Astra Zeneca, Jotun Boya ve GfK şirketlerinin müzik gruplarının yarıştığı Garajistanbul’da gerçekleşen heyecanlı finalde kazanan grubu jüri ve sms oylarının toplamı belirledi. Gecenin şampiyonu The BBCB’ye ödül olarak,  prodüksiyon koordinatörlüğünü müzik dünyasının yakından tanıdığı isimler olan Alen Konakoğlu ve Cem Sarıoğlu’nun yapacağı bir single albüm hazırlanacağı ve Türkiye’nin önde gelen basın organlarına ve müzik yazarlarına dağıtılacağı açıklandı. 
Ipsos KMG’nin Ekim 2011’de Synovate ile birleşmesinden sonra iki şirketten de üyelerle kurulan The Better Bros Company Band (BBCB) grubu birleşmenin de sembolü haline geldi. Grup, ismini birleşmenin sloganı olan Better’dan aldı. Şirket içi organizasyonlarda da sahne alan bu müzik grubunun aynı zamanda çalışanların kaynaşmasına da öncülük ettiği belirtildi.

The BBCB’nin final gecesinde gerçekleştirdiği performanstan bir bölümü izlemek için buraya tıklayın.

The BBCB’nin yarı final gecesinde gerçekleştirdiği performanstan bir bölümü izlemek için buraya tıklayın. 

Mart 20, 2012

0

Bültenler

Diğer yazıları okuyun

Yorum yazın