Bültenler

“Girişimcilik ve Inovasyon” ve “The Gold ARF Ogilvy” Ödülleri Ipsos’un Oldu

Reklam Araştırmaları Derneği (The Advertising Research Foundation (ARF)), 2010 Inovasyon Büyük Ödülü’nü, yakın zamanda global Ipsos Grubu tarafından satın alınan OTX araştırma ve danışmanlık şirketinin kurucusu ve CEO’su olan, Shelley Zalis’e verdi. ARF 2010 Great Minds Awards ödül töreni 24 Mart tarihinde New York’ta gerçekleştirildi. Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Ipsos ASI ve Wrigley “the Gold ARF Ogilvy” Ödülü’nün Sahibi Oldu.                        “Stimulate the Senses” kampanyası ile Amerika’daki Ipsos ASI ve Wrigley, the Gold ARF Ogilvy Ödülü’nün sahibi oldu. Ipsos ASI, Reklam Testleri Başkan Yardımcısı Sharon Hoffman konuyla ilgili olarak şunları iletti:” Wrigley’e bu kampanyasında Copy Testing hizmeti sağlayarak, 13 – 19 yaş arası çocuklar ve genç yetişkinleri hedefleyen heyecanlı ve farklı bir reklam kampanyasını test etmelerinde yardımcı olduk. Bu testlerde offline ve online testing karışımı bir uygulamaya giderek Next*TV ve Next*Solutions ürünlerini kullandık.”

Ipsos Amerika, 1 Numaralı Araştırma Tedarikçisi Seçildi
Amerika merkezli Pazar Araştırma profesyonelleri için önde gelen ulusal bir kaynak olan MarketResearchCareers.com tarafından her yıl gerçekleştirilen araştırmayla Amerika’nın tam hizmet sağlayıcı Pazar Araştırma tedarikçileri değerlendirildi. Amerika bazlı Pazar Araştırma satın alıcılarıyla gerçekleştirilen bu araştırmaya göre Ipsos, “Müşteri Memnuniyeti” kategorisinde 1 numaralı araştırma firması olarak değerlendirildi. Bu araştırmayla ilgili detaylı bilgi için
www.marketresearchcareers.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nisan 20, 2010

0

Bültenler

Diğer yazıları okuyun

Yorum yazın